Elektrická sekačka LC 141C Husqvarna
Kód: 9670993-01Detailní popis produktu
Elektrická sekačka s intuitivním ovládáním a snadným startováním, která je schopna bez problémů posekat středně velkou zahradu rychle, perfektně a na jedno nabití, s téměř tichým motorem bez přímých emisí.
Sekačka je díky ergonomicky tvarované rukojeti snadno ovladatelná a snadno se startuje.
Je vybavena velkým 50 l látkovým vakem na trávu a centrálním nastavením výšky sečení.
Ideální volba pro majitele domů a zahrad nebo pro sečení členitých ploch.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.4 kg |
| EAN: | 7391736235853 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 85 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96.0 dB(A) |
| Hmotnost: | 21,4 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Ocel |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | Rychlé nastavení (2 kroky) |
| Mulčovací Ucpávka Bioclip®: | na objednání |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 50 l |
| Počet Poloh Sečení: | 10 |
| Poháněná Kola: | N/A |
| Přednastavené Otáčky: | 3200 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 170 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 203 mm |
| Rozvor: | 58.5 cm |
| Rychle Vpřed, Min-Max: | 0 km/h-0 km/h |
| Systém Pohonu: | Bez pojezdu |
| Šířka Záběru: | 41 cm |
| Typ Nože: | Pro sběr |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Pevná horní část s tkaninovým vakem |
| Vibrace Rukojeti: | 2.0 m/s² |
| Výkon: | 1,8 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9670993-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
