Elektrický foukač/vysavač Stiga BL 130c V
Kód: 255260002/ST1Detailní popis produktu
STIGA BL 130c V je elektrický foukač na listí, který umožňuje použití také s funkcí vysavače.
Je poháněn elektromotorem o příkonu 2600 W, který zaručuje výkon a spolehlivost daleko vyšší než standardní foukače na listí, a dosahuje rychlosti vzduchu 420 m/s.
Nízká úroveň vibrací a hluku umožňuje delší používání.
Dodávaná sada pro snadné použití znamená, že můžete foukač na listí BL 130c V použít jako vysavač: kovový nůž s funkcí mulčování jemně rozsekává materiál, který je vysán a shromažďuje jej v zásobníku o objemu 45 litrů.
Obsah balení:
Foukací trubice
Vakuová trubice
Vakuový sběrný vak
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 8008984853775 |
| Délka: | 980 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 75 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 |
| Hladina Vibrací (M/S2): | 1.7 |
| Hmotnost: | 4,62 kg |
| Kapacita Vakuového Vaku: | 45 l |
| Maximální Otáčky Motoru: | 16800 rpm |
| Maximální Rychlost Vzduchu: | 92 m/s |
| Průtok Vzduchu: | 7 m³/min |
| Šířka: | 220 mm |
| Typ Konektoru: | Schuko (typ F) |
| Typ Motoru: | Bezkartáčový |
| Typ Pohonu: | Elektrický |
| Výkon: | 2.6 kW |
| Výška Produktu: | 335 mm |
| ? Objednací kód: | 255260002/ST1 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
