Festool Napájecí sada 18V 2xTBX8/SCA16
Kód: 578892Detailní popis produktu
Základní souprava pro 18V akumulátorové nářadí.
Otevřete víko a můžete začít: 18V základní souprava představuje základní výbavu pro začátky s akumulátorovým nářadím Festool. Souprava obsahuje dva výkonné akumulátory Tabless s kapacitou 8,0 Ah pro maximální výkon a výdrž při náročných použitích. Součástí je také rychlonabíječka AIRSTREAM SCA 16 s aktivním inteligentním chlazením vzduchem před nabíjením a během nabíjení. Akumulátory a nabíječka jsou samozřejmě kompletně zabezpečené díky službám Festool SERVICE.
Extrémně výkonný: 8,0 Ah pro mimořádnou výdrž a sílu při nejvyšší spotřebě proudu.
Plný výkon: technologie článků Tabless poskytuje maximální výkon i při náročných použitích.
Dlouhá životnost: díky nepatrnému zahřívání článků Tabless se prodlužuje životnost akumulátorů.
Kratší nabíjecí cykly: akumulátory lze díky malému zahřívání nabíjet ihned po použití.
Odsávání se spustí automaticky: akumulátory s Bluetooth® při zapnutí nářadí automaticky spustí spárovaný vysavač
Chytré rozšíření: aplikace Festool umožňuje v kombinaci s funkcí Bluetooth® u akumulátoru chytré přídavné funkce, jako např. podrobné zobrazení stavu nabití, a další provozní údaje, jako teplota nebo nabíjecí cykly.
Bleskurychlé nabíjení: díky rychlonabíječce AIRSTREAM SCA 16 znovu připravený k použití za 25 minut. Umožňuje to aktivní chlazení během nabíjení.
Kompletní zabezpečení: samozřejmě jsou i nabíječky a akumulátory kompletně zabezpečené díky službám Festool SERVICE
jako ideální doplnění k variantám Basic nebo jako další akumulátory do dílny či na stavbu
Výkonové parametry
AIRSTREAM
Rychlejší opětovné použití akumulátorů díky technologii AIRSTREAM (funkce chlazení pro rychlejší nabíjení) a výrazně většímu nabíjecímu výkonu
Bluetooth®
S akumulátorem s Bluetooth® se při zapnutí akumulátorového nářadí automaticky spustí spárovaný mobilní vysavač.
Bez vývodových pásků
Větší výkon a delší doba provozu díky technologii článků bez vývodových pásků.
Rozsah dodávky
2x akumulátor Tabless BP 18 TBX 8 ASI
Rychlonabíječka SCA 16
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 4014549469590 |
| Kapacita Akumulátoru: | 8 Ah |
| Nabíjecí Proud: | 16 A |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
