Festool Napájecí sada SYS 18V 2xTBX4/TCL6DUO
Kód: 578819Detailní popis produktu
Dobře uložené a rychle nabité: dva akumulátory; jedna rychlonabíječka. V Systaineru³.
Napájecí souprava Festool představuje ideální doplnění variant Festool Basic nebo nabízí další akumulátory do dílny a na stavbu. Lze obdržet s různým vybavením – podle individuálního hlavního použití a potřeby energie. Vždy dost prostoru celkem pro čtyři akumulátory – z nichž dva lze současně nabíjet pomocí rychlonabíječky TCL 6 DUO. Mimořádně praktické: není nutné hledat druhou síťovou zásuvku pro druhou nabíječku – což je jednodušší a ušetří se čas na stavbě, v dílně nebo ve vozidle. Samozřejmě je všechno čistě uložené v Systaineru³ a kompletně zabezpečené díky službám Festool SERVICE.
Práce bez únavy: s akumulátory TBX 4 pro plný výkon při nízké hmotnosti
Plný výkon: technologie článků Tabless poskytuje maximální výkon i při náročných použitích.
Dlouhá životnost: díky nepatrnému zahřívání článků Tabless se prodlužuje životnost akumulátorů.
Odsávání se spustí automaticky: akumulátory s Bluetooth® při zapnutí nářadí automaticky spustí spárovaný vysavač
Chytré rozšíření: aplikace Festool umožňuje v kombinaci s funkcí Bluetooth® u akumulátoru chytré přídavné funkce, jako např. podrobné zobrazení stavu nabití, a další provozní údaje, jako teplota nebo nabíjecí cykly.
Lze nabíjet dva současně: rychlonabíječka DUO nabíjí dva akumulátory zcela souběžně. Přitom se hodí pro všechny akumulátory napěťových tříd 10,8 V až 18 V (kromě BP-XS pro CXS/TXS a nabíječky MXC)
Kompletní zabezpečení. I rychlonabíječka DUO a všechny akumulátory jsou samozřejmě kompletně zabezpečené službami Festool SERVICE
jako ideální doplnění k variantám Basic nebo jako další akumulátory do dílny či na stavbu
Výkonové parametry
Bluetooth®
S akumulátorem s Bluetooth® se při zapnutí akumulátorového nářadí automaticky spustí spárovaný mobilní vysavač.
Bez vývodových pásků
Větší výkon a delší doba provozu díky technologii článků bez vývodových pásků.
Rozsah dodávky
2x Akumulátor Tabless BP 18 TBX 4 C-ASI
Rychlonabíječka TCL 6 DUO
Systainer³ SYS3 M 187
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 4014549465820 |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Nabíjecí Proud: | 2 x 6 A |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
