Festool Rychlonabíječka TCL 6 DUO
Kód: 57701730 let zkušeností
Ke každé objednávce
Široký výběr
Prémiové značky a ověřený sortiment pro náročné i kutily.
Servis a instalace
Prodáváme, instalujeme a servisujeme všechny značky, které nabízíme k prodeji
Kamenné prodejny
Dvě prodejny s odborníky, širokou nabídkou a zbožím skladem.
Detailní popis produktu
Nabíjí dva současně: jedna nabíječka pro dva akumulátory.
Silné stránky a užitek
- Ideální pro nářadí s 18V systémem dvou akumulátorů: Oba akumulátory jsou rychle a současně znovu nabité
- Pro více napěťových tříd: hodí se pro všechny akumulátory napěťových tříd 10,8 V až 18 V (kromě BP-XS pro CXS/TXS a nabíječky MXC)
- Vždy jste informováni: samostatný LED ukazatel pro zobrazení stavu stavu nabití u obou nabíjecích otvorů
- Řádně uložené: Navíjení kabelu na těle a příprava pro montáž na stěnu zabezpečují pořádek
- Kompletní zabezpečení. I rychlonabíječka DUO je samozřejmě kompletně zabezpečená službami Festool SERVICE
Stěžejní oblasti použití
- Rychlé nabíjení 18V akumulátorů
Vhodné pro
- pro všechny akumulátory napěťových tříd 10,8 V až 18 V (kromě akumulátoru BP-XS pro CXS/TXS a nabíječky MXC)
- pro současné nabíjení dvou lithium-iontových akumulátorů
Záruka all-inclusive--> Více informací
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.084 kg |
| EAN: | 4014549391181 |
| Nabíjecí Proud: | 6 A |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| ? Objednací kód: | 577017 |
| ? Distribuce: | CZ |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
