Foukač listí Husqvarna 125 BVx
Kód: 9527156-45Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TECHNIKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.35 kg |
| EAN: | 7391883160039 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 94 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 107 dB(A) |
| Hmotnost: | 4,35 kg |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení, Ot./Min: | 8000 rpm |
| Objem Palivové Nádrže: | 0.5 l |
| Objem Sběrného Koše: | 64,35 l |
| Oem Nosný Popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| Proud Vzduchu V Krytu: | 13.31 m³/min |
| Proud Vzduchu V Trubici: | 12.03 m³/min |
| Rychlost Vzduchu: | 76 m/s |
| Rychlost Vzduchu (Kulatá Tryska): | 58.12 m/s |
| Rychlost Vzduchu (Plochá Tryska): | 76 m/s |
| Spotřeba Paliva: | 575 g/kWh |
| Typ Trysky Oem: | Kulatá+ plochá |
| Vibrace Rukojeti: | 11,1 m/s² |
| Výkon Motoru: | 0,8 kW |
| Zapalovací Svíčka: | Champion RCJ6Y |
| Zdvihový Objem Válce: | 28 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9527156-45 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
