GARDENA zahradní rukavice velikost 8 / M

Gardena

966806301

Skladem

24 měsíců

140 Kč vč. DPH
122 Kč vč. DPH
Pro všechny druhy zahradních prací
Praktické GARDENA zahradní rukavice jsou všestrannou pomůckou při zahradních prácích. Chrání ruce při různých pracích, např. při sázení nebo přesazování rostlin nebo i při hrabání, prořezávání nebo zametání. Robustní dlaňová část rukavic napomáhá pevnému a bezpečnému úchopu např. květináčů a nářadí. Díky skvělému dílenskému zpracování oblasti prstů je možné v těchto rukavicích provádět i přesné práce. Perfektní kvalita materiálu z prodyšného a odolného bavlněného úpletu zaručuje, že se ruce při práci nepotí. Optimální tvar rukavic a speciálně upravený palec poskytují dodatečné pohodlí, dobře se nosí, jsou prodyšné a mají dlouhou životnost. 90% bavlna, 10% PVC
Netoxické materiály
Kvalita GARDENA znamená netoxická kvalita. Všechny materiály zaručují příjemné nošení a dlouhou životnost.
 
Přesvědčivá funkčnost
Neklouzavá plocha dlaní usnadňuje úchop květináčů a manipulaci se zahradním nářadím.
Optimální pohodlí při nošení
Při veškerých pracích se současnými vysokými nároky na komfort při nošení, zaručuje GARDENA trvanlivý, prodyšný kvalitní materiál a výborně zpracované konečky prstů pro perfektní tvar.
Moderní, atraktivní design
Zahradní rukavice se vyznačují nejen vysokou funkčností, ale také atraktivním designem. Struktura, tvar a barvy spolu skvěle harmonizují.
Optimální tvar
Skvěle zpracované konečky prstů, výběr speciálních materiálů a vynikající dílenské zpracování palce zaručují skvělý tvar.
Gardena obj.č.: 203-20
Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
GARDENA zahradní rukavice velikost 8 / M

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí