Husqvarna 122 C Vyžínač
Kód: 9667797-01Detailní popis produktu
Vyžínač se zakřivenou hřídelí pro plynulé a snadné vyžínání trávy
Husqvarna 122C je lehký a uživatelsky přívětivý vyžínač pro domácí použití. Pro bezproblémové vyžínání jsou k dispozici funkce jako Smart Start®, takže výrobek lze spustit s minimálním úsilím, a Tap'n Go, což znamená, že se struna vysouvá zatlačením strunové hlavy do země. Motor je navržen tak, aby udržoval nízkou hladinu hluku a zpříjemňoval práci. Model 122C se dodává se zakřivenou hřídelí pro pohodlné vyžínání.
V ceně
OEM Strunová hlava: R25
Není v ceně
OEM Nosný popruh
OEM Pilový kotouč
OEM Trávní kotouč
Palivová pumpička
Palivová pumpička pro snadné startování.
Smart Start®
Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.
Automatické vracení vypínače STOP do pohotovostní polohy
Vypínač STOP se automaticky přepne do polohy ON-zapnuto pro bezproblémové startování.
Ergonomická rukojeť
Komfortní design rukojeti pro pohodlné uchopení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové vvyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| EAN: | 7391883709733 |
| Délka Nosné Trubky: | 1381 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 1528 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 88 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 104 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 5 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 3.6 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 4.4 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 10000 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 7800 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0.36 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 25,4 mm |
| Převodový Poměr: | 1.1 |
| Rychlost Při Volnoběhu, Ot./Min: | 2900 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 630 g/kWh, 0.36 kg/h |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Velikost Výrobku, Dxšxv: | 151x24x37.5 cm |
| Výkon Motoru: | 0,6 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 21.7 см³ |
| ? Objednací kód: | 9667797-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
