Husqvarna 135 R Křovinořez
Kód: 9666048-02Detailní popis produktu
Křovinořez s nožem na trávu, strunovou hlavou a dvojitým nosným popruhem
Vyzkoušejte všestranný křovinořez vyvinutý pro různé úkoly vyžínání na zahradě a v jejím okolí.
Model Husqvarna 135R má výkonný motor X-Torq® a nabízí snadnou manipulaci s palivovým čerpadlem a vypínačem, který se po použití vrátí do polohy zapnuto. Struna se vysouvá rychle pouhým zatlačením strunové hlavy do země. Díky přiloženému dvojitému nosnému popruhu a rukojeti lze dosáhnout optimální pohodlné pracovní polohy.
Tento křovinořez se dodává s nožem na trávu pro ty náročnější úkoly.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Standardní dvojité nosné popruhy
OEM Strunová hlava: T35 M12
Standardní dvojité nosné popruhy
Standardní dvojitý nosný popruh pro lehčí křovinořezy poskytuje pohodlnou pracovní polohu. Hmotnost je rovnoměrně rozložena na ramena a nosný popruh je pro větší pohodlí polstrovaný.
Nastavitelná řídítka
Seřiditelná a ergonomicky navržená řídítka pro maximální komfort.
Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Tap 'n Go
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Automatické vracení STOP vypínače do pohotovostní polohy
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínací hlavy nabízí všestranné použití s nožem na trávu nebo se strunovou hlavou, aby vyhovoval různým typům úkolů.
Úhlový převod
Úhlová převodovka navržená pro optimální výkon. Poskytuje vysoký točivý moment a zajišťuje správný úhel, takže vyžínací hlava zůstává rovnoběžně se zemí.
Ergonomická rukojeť
Komfortní design rukojeti pro pohodlné uchopení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 7392930886230 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 862 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 98 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 113 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 2,9 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,5 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6,8 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 1,8 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 600 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8 220 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8 400 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,6 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28 mm |
| Převodový Poměr: | 1,4 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 3 800 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 900 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 435 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Typ Rukojeti: | Otočná řídítka |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Výkon Motoru: | 1,3 kW |
| Zapalovací Svíčka: | Champion RCJ6Y |
| Zdvihový Objem Válce: | 34,6 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9666048-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
