Husqvarna 535 Rx Křovinořez
Kód: 9666288-02Detailní popis produktu
Výkonný křovinořez se skvělou ergonomií
Husqvarna 535RX je křovinořez ve všestranné třídě 35 ccm, stavěný pro náročné profesionální použití a pro řešení různých pracovních úkolů. Díky svému výkonnému motoru X-Torq® a funkcím zvyšujícím pohodlí kombinuje tento křovinořez vysoký výkon se skvělou ergonomií. Křovinořez 535RX je také vybaven rychlým startem s pomocnou pumpičkou pro snadné startování. Dodáván s popruhem Balance 35.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Balance 35
OEM Strunová hlava: T35 M12
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
Balance 35
Ergonomický popruh, který optimálně rozloží zátěž mezi ramena, hrudník a záda.
Tap 'n Go
Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.
Automatické vracení STOP vypínače do pohotovostní polohy
Jakmile je motor vypnut, vypínač STOP se automaticky přepne do pohotovostní polohy pro bezproblémové startování.
Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný ochranný kryt nástroje může být použit při práci s travním kotoučem nebo se strunovou hlavou.
Vysoký, odsazený sloupek
Vysoký sloupek řídítek umožňuje volný pohyb nohou při práci na svazích.
LowVib®
Antivibrační tlumiče efektivně tlumí vibrace, šetří paže a ruce obsluhy.
Ergonomický design
Zalomená řídítka a pohodlné rukojeti umožňují výbornou ovladatelnost a optimální pracovní postoj.
Nastavitelná řídítka
Seřiditelná a ergonomicky navržená řídítka pro maximální komfort.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 7392930886148 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 862 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 95 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 114 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 3,4 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4,1 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6,1 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 1,9 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 600 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8 220 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8 400 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,6 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28 mm |
| Převodový Poměr: | 1,4 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 3 600 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 800 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 475 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Výkon Motoru: | 1,6 kW |
| Zapalovací Svíčka: | Champion RCJ6Y |
| Zdvihový Objem Válce: | 34,6 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9666288-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
