Husqvarna 535 Rxt Křovinořez
Kód: 9666289-02Detailní popis produktu
Vysoce výkonný křovinořez se skvělou ergonomií a funkcí LowVib®
Husqvarna 535RXT je křovinořez ve všestranné třídě 35 ccm, zkonstruovaný pro náročné profesionální použití a pro řešení různých pracovních úkolů. Díky svému výkonnému motoru X-Torq® a funkcím zvyšujícím pohodlí kombinuje tento křovinořez vysoký výkon se skvělou ergonomií. Vibrace jsou absorbovány systémem LowVib® s účinnými tlumiči, což vede k menšímu namáhání paží a rukou. 535RXT je také vybaven funkcí Quick Start s pomocnou pumpičkou pro snadné startování. Dodáván s popruhem Balance X.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Balance X™
OEM Strunová hlava: T35 M12
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
LowVib®
Antivibrační tlumiče efektivně tlumí vibrace, šetří paže a ruce obsluhy.
Vyosená řídítka
Zalomená rukojeť a komfortní madla zajišťují výborné uchopení a pohodlný pracovní postoj.
Balance X™
Ergonomický popruh s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem rozloží zátěž na větší plochu těla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| EAN: | 7392960886131 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 96 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 114 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 2,4 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,1 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6,7 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 1,9 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 600 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8 220 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8 400 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,6 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28 mm |
| Převodový Poměr: | 1,4 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 3 600 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 900 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 475 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Výkon Motoru: | 1,6 kW |
| Zapalovací Svíčka: | Champion RCJ6Y |
| Zdvihový Objem Válce: | 34,6 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9666289-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
