Husqvarna 555 RxT Křovinořez
Kód: 9666290-04Detailní popis produktu
Husqvarna 555RXT je velmi výkonný křovinořez konstruovaný pro každodenní provoz v těžkých podmínkách.
Motor X-Torq® poskytuje silný výkon, rychlou akceleraci a vynikající úsporu paliva.
Dlouhá nosná trubka a úhlová převodovka se sklonem 35° ulehčuje práci při širokém záběru se strojem.
Velmi nízké vibrace díky systému LowVib®. Dodáván s nosným popruhem Balance XT™.
Obsah balení:
OEM Trávní kotouč: Multi 350-3
OEM Nosný popruh: Balance XT2
OEM Strunová hlava: T55X M12
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Nastavitelná řídítka
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
Dlouhá nosná trubka
Dlouhá nosná trubka umožňuje delší dosah, usnadňuje vyžínání trávy.
Balance XT™
Ergonomický popruh s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem rozloží zátěž na větší plochu těla. Nastavitelná zádová deska pro perfektní seřízení nosného popruhu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 7392930886360 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 101 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 121 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 1,5 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 1,6 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 9,2 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 3,5 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 900 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 10 500 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 9 000 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 1,1 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 35 mm |
| Převodový Poměr: | 1,47 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 4 100 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 800 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 480 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 54 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Biologicky odbouratelné mazivo |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Výkon Motoru: | 2,8 kW |
| Zapalovací Svíčka: | NGK BPMR7A |
| Zdvihový Objem Válce: | 53,3 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9666290-04 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
