Husqvarna 580 BTS Foukač zádový
Kód: 9666296-01Detailní popis produktu
Husqvarna 580TS je nejvýkonnější profesionální zádový foukač určený pro náročné úkoly. Inovativní konstrukce ventilátoru spolu s výkonný motorem X-Torq® zajišťují velký průtok vzduchu vysokou rychlostí. Vzduchový filtr špičkové kvality zaručuje dlouhý provoz a bezproblémové použití. Foukač je dodáván se širokým ramenním popruhem.
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
Komfortní rukojeť
Měkké rukojeti zaručují optimální komfort.
Air Injection™
Unikátní čistící systém při nasávání vzduchu prodlužuje provozní dobu.
Palivová pumpička
Palivová pumpička pro snadné startování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 7391883595084 |
| Délka Trubice: | 1197 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 100 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 112 dB(A) |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 7200 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 2,6 l |
| Proud Vzduchu V Trubici: | 26 m³/min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2000 ot./min |
| Rychlost Vzduchu (Kulatá Tryska): | 92 m/s |
| Spotřeba Paliva: | 440 g/kWh |
| Typ Trysky Oem: | Kulatá |
| Vibrace Rukojeti: | 1,6 m/s² |
| Výkon Motoru: | 3,3 kW |
| Zapalovací Svíčka: | NGK CMR7H |
| Zdvihový Objem Válce: | 75,6 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9666296-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
