Husqvarna Cepákové žací ústrojí – rider 15T / 300-series
Kód: 9664161-01Detailní popis produktu
Sekačky se sedící obsluhou a vpředu zavěšeným žacím ústrojím
R 316Ts AWD
R 316TX AWD
R 316TXs AWD
R 318X
R 320 AWD
R 320X AWD
Ridery
R 316TsX AWD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 81.3 kg |
| EAN: | 7391883508008 |
| Délka: | 106 cm |
| Hmotnost: | 68,6 kg |
| Počet Nožů: | 104 ks |
| Počet Poloh Sečení: | 5 |
| Rozměry Balení, Dxšxv: | 1090x1140x520 mm |
| Rozsah Nastavení Výšky: | 6 cm |
| Rychlost Otáčení, Ot./Min.: | 1800 ot./min |
| Systém Pohonu: | Belt |
| Šířka Záběru: | 90 cm |
| Typ Nože: | Y |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 30 mm |
| Rozměry pneumatik: | 140 mm |
| ? Objednací kód: | 9664161-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
