Husqvarna Čerpadlo W80P
Kód: 9676391-03Detailní popis produktu
Středně velké vodní čerpadlo pro zavlažování a vypouštění vody, např. z bazénu.
Snadno startovatelný motor a vysoce výkonné, spolehlivé čerpadlo umožňuje efektivní a spolehlivou práci i v náročných podmínkách.
S ochranným rámem, který chrání stroj před poškozením a slouží jako zvedací rukojeť.
Maximální výtlačná kapacita 54 000 l/h
Kapacita
Maximální výtlačná kapacita: 54 000 l/h
Emise
Emise výfukových plynů (CO2 EU V): 610 g/kWh
Motor
Zdvihový objem válce: 196 cm³
Objem palivové nádrže: 3,6 l
Spotřeba paliva: 395 g/kWh
Typ vzduchového filtru: Pěnový
Zdroj energie: Benzin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínová čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 7392930513877 |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 610 g/kWh |
| Maximální Samonasávací Výška: | 7 m |
| Maximální Tlak: | 2,8 bar |
| Maximální Výtlačná Kapacita: | 54 000 l/h |
| Objem Palivové Nádrže: | 3,6 l |
| Přednastavené Otáčky: | 3 600 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 395 g/kWh |
| Typ Vzduchového Filtru: | Kazeta s předfiltrem |
| Zdvihový Objem Válce: | 196 cm³ |
| Značka Motoru: | Husqvarna |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách: | 3,7 kW |
| Maximální výtlačná výška: | 28 m |
| Průměr přívodu sání: | 80 mm |
| ? Objednací kód: | 9676391-03 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
