Husqvarna křovinořez 545 RX
Kód: 9660159-02Detailní popis produktu
Profesionální křovinořez s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií a manévrovatelností.
Motor X-Torq® zaručuje silný výkon a vynikající spotřebu paliva.
Optimalizovaná délka hřídele a úhlový převod s úhlem 35°.
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
Ergonomický popruh s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem rozloží zátěž na větší plochu těla.
Dodáván s popruhy Balance X™.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Balance X™
OEM Strunová hlava: T45X M12
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
Nastavitelná řídítka
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
Balance X™
Ergonomický popruh s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem rozloží zátěž na větší plochu těla.
Dlouhá nosná trubka
Dlouhá nosná trubka umožňuje delší dosah, usnadňuje vyžínání trávy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.65 kg |
| EAN: | 7392930886247 |
| Délka Nosné Trubky: | 1465 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 910 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 101 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 117 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 3,2 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,9 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 8,9 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8800 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 9000 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,9 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 32 mm |
| Převodový Poměr: | 1,4 |
| Rychlost Při Volnoběhu, Ot./Min: | 2700 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 450 g/kWh |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Biologicky odbouratelné mazivo |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Velikost Výrobku, Dxšxv: | 172.4x27.5x24.1 cm |
| Výkon Motoru: | 2,1 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 45.7 см³ |
| ? Objednací kód: | 9660159-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
