Husqvarna Nabíječka baterie BC 0.9
Kód: 5794501-01Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 7391883756201 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 1,2 - 32 Ah až 100 Ah pro údržbu |
| Nabíjecí Napětí: | 14,4 V |
| Nabíjecí Proud: | 0,8 A |
| Napětí: | 220-240 V |
| Okolní Teplota: | -20 ° C až +50 ° C, při vysoké teplotě je výstupní výkon nižší |
| Proud, Napájení (Při Plném Nabíjecím Proudu): | 0, 2 A efektivní hodnota |
| Rozměry (Dxšxv): | 145x55x38 mm |
| Třída Krytí Ip: | IP65 |
| Typ Nabíječky: | Šest kroků, plně automatický nabíjecí cyklus |
| Typy Baterií: | Všechny typy 12 V olověných baterií (WET, MF, Ca, AGM a GEL) |
| Zástrčka: | Typ F - 230 V |
| ? Objednací kód: | 5794501-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
