Husqvarna Nájezdy rovné, 200x1500x35, pár, do 450 kg
Kód: 5056990-40Detailní popis produktu
Nájezdy vyrobené z hliníku, odolného proti mořské vodě, a s protiskluzovou povrchovou úpravou O3, která zajišťuje přilnavost kol i ve vlhkém a kluzkém prostředí. Nájezdy jsou vhodné pro nakládání přívěsů do výšky max. 700 mm a pro výrobky o celkové maximální hmotnosti 450 kg pro pár nájezdů. Nájezdy jsou prodávány v páru. Rozměry: 200x1500x35 mm.
Technické parametry:
Rozměry ložného prostoru: 20 x 150 x 3,5 cm / 7,9 x 59,1 x 1,4 "
Nosnost: 450 kg / 992 liber
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391883083482 |
| Nosnost: | 450 kg, 992 liber |
| Rozměry Ložného Prostoru: | 5 cm, 20 x 150 x 3, 7, 9 x 59, 1 x 1, 4 " |
| ? Objednací kód: | 5056990-40 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
