Husqvarna Pilový řetěz H00 1/4" / 58čl / 1,3 mm
Kód: 5018440-58Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi lehký řetěz s řezacími zuby "Micro Chisel" pro hladké a čisté řezy.
Vhodné pro vyvětvovací pily
Technické parametry:
Rozteč řetězu: 1/4"
Šířka vodicí drážky: 1,3 mm
Typ zubů: Micro Chisel
Snížení zpětného vrhu: Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem)
Délka lišty (v palcích): 10 palců
Délka vodící lišty: 25 cm
Počet vodicích článků: 58
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391883542309 |
| Počet vodících článků: | 58 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ zubů: | Chisel (hranatý profil) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
