Husqvarna Pilový řetěz H38 PIXEL 3/8" MINI / 45čl / 1,1 mm
Kód: 5818079-45Detailní popis produktu
H38 je vyroben pro menší řetězové pily a je opatřen řezacími zuby s profilem "Chamfer-chisel".
Jedná se o řetěz s nízkými vibracemi a ochranou proti zpětnému vrhu.
Tento řetěz je vhodný pro práce okolo domu, ale také pro komerční využití v případě arboristiky.
Konstruovaný pro použití s elektrickými nebo malými benzínovými pilami.
Vhodné pro model řetězové pily:
120i
535i XP®
T535i XP®
330i
Rozteč řetězu: 3/8" mini
Typ zubů: Chamfer Chisel
Počet vodicích článků: 45
Nízký zpětný vrh (zelené označení): Ano
Snížení zpětného vrhu: Spojovací článek s nárazníkem a stupňovitá omezovací patka
Nářadí pro ostření: Ø 4,5 mm
Doporučený objem motoru: 42 ccm
Parametry lišty
Délka lišty (v palcích): 12"
Šířka vodicí drážky: 1,1 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7393080510532 |
| Délka vodící lišty: | 12" (30 cm) |
| Doporučený Průměr Pilníku: | 4,5 mm |
| Počet vodících článků: | 45 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Snížení Zpětného Vrhu: | Spojovací článek s nárazníkem a stupňovitá omezovací patka |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ zubů: | Chamfer Chisel |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
