Husqvarna Pilový řetěz pilový S93G X-Cut 3/8" mini / 56čl / 1,3 mm
Kód: 5854042-56Detailní popis produktu
Nový řetěz S93G X-Cut poskytuje vynikající přesnost a výkon v úzkých prostorech, takže je ideální pro arboristy a odborníky, kteří se specializují na péči o stromy rostoucí mimo les.
Hladký řez, dlouhotrvající ostrost a nízký zpětný vrh zajišťují vysokou efektivitu řezání, zlepšují manévrovatelnost s pilou a snižují námahu při řezání.
Parametry řetězu
Rozteč řetězu: 3/8" mini
Typ zubů: Semi Chisel (kulatý profil)
Počet vodicích článků: 56
Nízký zpětný vrh (zelené označení): Ano
Snížení zpětného vrhu: Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem)
Nářadí pro ostření: Ø 4,0 mm
Parametry lišty
Délka lišty (v palcích): 16"
Šířka vodicí drážky: 1,3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7393080704184 |
| Délka vodící lišty: | 16" (40 cm) |
| Doporučený Průměr Pilníku: | 4 mm |
| Počet vodících článků: | 56 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Snížení Zpětného Vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
