Husqvarna Pilový řetěz S35G .325" / 80čl / 1,5 mm
Kód: 5856395-80Detailní popis produktu
X-CUT S35G je vyvinutý a vyrobený společností Husqvarna.
Pilový řetěz je zvláště vhodný pro náročné profesionální lesnické práce a pro každodenní profesionální použití.
Robustní řetěz vyniká životností, vysokou účinností řezání, dlouhotrvající ostrostí a nízkou roztažností, čímž přispěje k vyšší produktivitě vaší práce.
Rozteč řetězu: .325"
Šířka vodicí drážky: 1,5 mm
Typ zubů: Semi Chisel (kulatý profil)
PIXEL: Ne
Snížení zpětného vrhu: Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem)
Délka lišty (v palcích): 20 palců
Délka vodící lišty: 50 cm
Počet vodicích článků: 80
Další vlastnosti: Guarded drive link
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7393080736963 |
| Délka vodící lišty: | 20" (50 cm) |
| Počet vodících článků: | 80 |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Snížení Zpětného Vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
