Husqvarna Pilový řetěz X-CUT C85 Chisel 3/8” / 56čl / 1,5 mm
Kód: 5816266-56Detailní popis produktu
Inovovaný a vysoce výkonný pilový řetěz pro profesionální lesnické práce na plný úvazek, vyrobený výhradně firmou Husqvarna pro dosažení maximálního výkonu vaší řetězové pily.
Řetěz vyniká životností, vysokou efektivitou řezání, dlouhotrvající ostrostí a nízkou roztažností a přispěje k vyšší produktivitě vaší práce, bezpečnosti a nízkým nákladům.
ŘETĚZOVÉ PILY:
562 XP® G
565
572 XP®
Rozteč řetězu: 3/8"
Šířka vodicí drážky: 1,5 mm
Typ zubů: Chisel (hranatý profil)
PIXEL: Ne
Délka lišty (v palcích): 15 palců
Délka vodící lišty: 38 cm
Počet vodicích článků:56
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7393080693860 |
| Délka vodící lišty: | 15" (38 cm) |
| Počet vodících článků: | 56 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ zubů: | Chisel (hranatý profil) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
