Husqvarna Pilový řetěz X-CUT SP21G Semi chisel PIXEL .325" mini / 59 čl / 1,1 mm
Kód: 5939141-59Detailní popis produktu
Pilový řetěz SP21G s profilem řezacího zubu "Semi-Chisel" (kulatý), který je vyvinut speciálně pro zvýšení řezné rychlosti a účinnosti akumulátorové řetězové pily používané celodenně.
Řetěz je energeticky efektivní a optimalizovaná geometrie přináší dlouhotrvající hladký řez, vynikající řezání, lepší manipulaci a manévrovatelnost.
Vhodné pro model řetězové pily:
T540i XP®
540i XP
Parametry lišty
Délka lišty (v palcích): 14"
Šířka vodicí drážky: 1,1 mm
Parametry řetězu
Rozteč řetězu: .325" mini
Typ zubů: Semi Chisel (kulatý profil)
Počet vodicích článků: 59
Nízký zpětný vrh (zelené označení): Ano
Snížení zpětného vrhu: Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem)
Nářadí pro ostření: Ø 4,0 mm
Doporučený objem motoru: 25-40cc
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391736618922 |
| Délka vodící lišty: | 14" (35 cm) |
| Doporučený Průměr Pilníku: | 4 mm |
| Počet vodících článků: | 59 |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Snížení Zpětného Vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
