Husqvarna Pilový řetěz X-PRECISION SP11G 1/4" mini / 32čl / 1,1 mm
Kód: 5293406-32Detailní popis produktu
Pilový řetěz Husqvarna X-PRECISION™ SP11G je vyvinutý pro přesné a šetrné prořezávání větví až do průměru 15 cm. Tento řetěz ostrý jako skalpel je vynikající volbou pro profesionály v péči o městské stromy. Čisté řezy pomáhají k lepšímu hojení stromů a jejich dobrému vzhledu. Tenký řetěz s nízkou hmotností a nízkou hlučností funguje hladce a efektivně jak s akumulátorovými, tak s benzínovými řetězovými pilami malých rozměrů. Perfektně se hodí k vodicí liště Husqvarna X-PRECISION™ ¼” mini.
Vhodné pro model
Vyvětvovací pily
Aspire™ PE5-P4A bez akumulátoru a nabíječky
Aspire™ PE5-P4A s akumulátorem a nabíječkou
Akumulátorové prořezávací pily
Aspire™ P5-P4A bez akumulátoru a nabíječky
Prořezávací pily
Aspire™ P5-P4A s akumulátorem a nabíječkou
Rozteč řetězu: 1/4"
Šířka vodicí drážky: 1,1 mm
Typ zubů: Semi Chisel (kulatý profil)
PIXEL: Ano
Snížení zpětného vrhu: Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem)Délka lišty (v palcích): 5 palců
Délka vodící lišty: 15,2 cm
Počet vodicích článků: 32
Další vlastnosti: Krytý vodicí článek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377063648 |
| Délka vodící lišty: | 152 cm |
| Počet vodících článků: | 32 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Snížení Zpětného Vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem)Délka lišty (v palcích): 5 palců |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
