Husqvarna Provzdušňovací hřídel na 9664161-01
Kód: 9669684-02Detailní popis produktu
Výměnná hřídel s cepovými noži pro odstraňování mechu - volitelné příslušenství pro cepákové žací ústrojí 966 41 61-01.
Technické údaje:
Pracovní šířka: 90 cm
Rychlost otáčení: 1800 ot./min
Základní stroj, šířka: 105 cm
Hmotnost: 68 kg
Rozměry balení, DxŠxV: 1100x1050x530 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 68 kg |
| EAN: | 7391883541319 |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Rozměry Balení, Dxšxv: | 1100x1050x530 mm |
| Rychlost Otáčení: | 1800 ot., min |
| Šířka: | 105 cm |
| Šířka Záběru: | 90 cm |
| ? Objednací kód: | 9669684-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
