Husqvarna Radlice – R 213C/216
Kód: 9669787-01Detailní popis produktu
Robustní ocelová radlice s ocelovým ostřím. Přídavná pryžová stírací hrana se dodává jako volitelné příslušenství. Pět poloh pro natočení (0°, 15° a 30° doprava nebo doleva). Pracovní šířka 107 cm. U Riderů s náhonem na zadní kola by měla být při použití sněhové radlice nasazena závaží na kolech a sněhové řetězy. Závaží na kola a sněhové řetězy nepoužívejte u Riderů AWD s náhonem na všechna kola.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391883220481 |
| Natavení Úhlu, Levý/Pravý: | 25, 25° |
| Pracovní Výška: | 34 cm |
| Rozsah Nastavení Výšky: | 13 cm |
| Šířka Záběru: | 107 cm |
| ? Objednací kód: | 9669787-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
