Husqvarna Rider R 420TsX AWD
Kód: 9676484-01Detailní popis produktu
Kompaktní, vysoce výkonný rider s pohonem všech kol, výkonným dvouválcovým motorem Kawasaki a posilovačem řízení, který je navržený pro údržbu větších, členitých a nerovných travnatých ploch.
Rider je vybaven uživatelsky příjemnými funkcemi, jako jsou například snadno dostupné ovládací prvky, start pouhým otočením klíče, možnost nastavení výšky volantu a přihrádka pro osobní věci.
Unikátní rychloupínací zařízení XChange umožňuje rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů.
Dva LED reflektory vám umožní pracovat i za zhoršených světelných podmínek.
Pomocí Bluetooth můžete sledovat svůj rider v mobilní aplikaci Husqvarna Connect.
Rider je skvělou volbou pro majitele soukromých nemovitostí, sportovní zařízení a hotely s velkými areály, které vyžadují celoroční údržbu.
Dodává se bez žacího ústrojí.
Výměna příslušenství
Unikátní rychloupínací zařízení umožňuje snadnou a rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Za minutu se můžete pustit do jiné práce.
HMI Display
The intuitive display communicates with the driver through visual symbols and warning sounds, assists in handling and gives real time data and warnings.
Servisní poloha
Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a servis.
Dva LED reflektory pro lepší viditelnost na blízko i do dálky
Dva LED reflektory poskytují lepší viditelnost a zvyšují vaši bezpečnost při provozu při zhoršených světelných podmínkách.
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 316 kg |
| EAN: | 7391736290555 |
| Délka: | 206,6 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | kWh, 792 g |
| Generátor: | 16 A |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 82 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 dB(A) |
| Hmotnost: | 316 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 325,2 kg |
| Chlazení Motoru: | Ventilátor, vzduch |
| Kapacita Akumulátoru: | 24 Ah |
| Materiál Sedadla: | Vinyl |
| Model Převodovky: | K664 |
| Napětí Akumulátoru: | 12 V |
| Neposečený Kruh: | 70 cm |
| Objem Palivové Nádrže: | 17 l |
| Parkovací Brzda, Typ: | Disková |
| Počet Nožů: | 3 |
| Počet Válců: | 2 |
| Pojezd: | Ovládáný pedálem |
| Přednastavené Otáčky: | 3000 ot./min |
| Rozměr Předního Kola: | 200, 65-8 |
| Rozměr Zadního Kola: | 200, 65-8 |
| Rozvor: | 95,8 cm |
| Sklopné Loketní Opěrky: | Volitelné |
| Spouštění Žacího Ústrojí: | Elektromagnetická spojka |
| Světlá Výška Od Země: | 110 mm |
| Šířka: | 96,4 cm |
| Šířka Záběru: | 103 cm, 122 cm |
| Typ Akumulátoru: | Olovo-kyselinová |
| Typ Mazání Motoru: | Plně tlakové |
| Typ Motoru: | FS Series V-Twin |
| Typ Převodovky: | Hydrostatická AWD |
| Vibrace Sedadla: | 0,15 m/s² |
| Vibrace Volantu: | 2,67 m/s² |
| Výkon Motoru: | 14 kW |
| Výrobce Převodovky: | Tuff Torq |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Základní Stroj, Výška: | 117.8 cm |
| Zdvihový Objem Válce: | 726 cm³ |
| Značka Motoru: | Kawasaki |
| ? Objednací kód: | 9676484-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
