Husqvarna Sněhová fréza – rider 15T/300
Kód: 9672767-01Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 80.2 kg |
| EAN: | 7393080712400 |
| Délka: | 122 cm |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Maximální Rotace Vyhazovacího Komínu: | 180° |
| Objem Balení: | 0, 881 m³, 31, 1 krychlových stop |
| Pracovní Výška: | 50 cm, 19, 7 " |
| Převodový Poměr Do Pomala: | 1:1 |
| Rozměry Balení, Dxšxv: | 42, 1090x1050x770 mm |
| Rozsah Nastavení Výšky: | 3 cm, 1, 2 " |
| Rychlost Otáčení: | min, 1100 ot. |
| Šířka: | 107 cm |
| Šířka Záběru: | 100 cm |
| Výrobce Převodovky: | Sumec |
| Základní Stroj, Výška: | 5 cm, 101, 40 palců |
| ? Objednací kód: | 9672767-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
