Husqvarna Vodící lišta 16"/60ČL./3/8" X-FORCE 1,5MM
Kód: 5859508-60Detailní popis produktu
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu.
Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi.
Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska ochranné kryty a žádné mazací otvory, aby nedocházelo k průniku nečistot do ložiska a snižuje se tím potřeba doplňování mazacího tuku.
Technické parametry:
Délka lišty (v palcích): 16"
Šířka vodicí drážky: 1,5 mm
Rozteč řetězu: 3/8"
Typ uchycení lišty: Velké uchycení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodící lišty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391736219174 |
| Délka vodící lišty: | 16" (40 cm) |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
