Husqvarna Vodicí lišta X-Force 12" / 3/8" MINI / 1,3 mm / malé uchycení
Kód: 5822074-45Detailní popis produktu
Vyšší odolnost, nižší hmotnost a vynikající výkon - vodicí lišty Husqvarna X-Force byly vyvinuty společně s řetězi X-Cut, aby bylo dosaženo co nejlepšího výkonu řetězových pil Husqvarna.
9-zubové řetězové kolečko lišty se 4 nýty, ložiskový systém s opěrnými plechy a 21 válečky poskytují vysokou odolnost.
Hladký, optimalizovaný profil a výřezy ve středové desce zlepšují účinnost a snižují hmotnost bez ztráty tuhosti nebo výkonu.
Vylepšené mazání a optimalizované svařování pro zlepšení tuhosti také pomáhají zajistit minimální prostoje a maximální výsledky.
Vhodné pro aku pily.
Technické parametry:
Délka lišty (v palcích): 12 palců
Délka vodící lišty: 30 cm
Rozteč řetězu: 3/8" mini
Šířka vodicí drážky: 1,1 mm
Typ uchycení lišty: Malé uchycení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodící lišty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391736210300 |
| Délka vodící lišty: | 12" (30 cm) |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
