Husqvarna Vodící lišta X-Force 20" / 80 čl. / .325" 1,5 mm
Kód: 5820869-80Detailní popis produktu
Vyšší odolnost, nižší váha a vynikající výkon - to jsou vodicí lišty Husqvarna X-Force, které byly vyvinuty společně s řetězy X-Cut pro dosažení co nejlepšího výkonu řetězových pil Husqvarna.
Hladký, optimalizovaný profil, vynikající odolnost vrcholu lišty a ložisek a optimalizovaná konstrukce středového plechu zajišťují minimální prostoje a maximální výsledky.
Vhodné pro:
550XP Mark II
550XPG Mark II
Technické parametry:
Délka lišty (v palcích): 20 palců
Délka vodící lišty: 50 cm
Rozteč řetězu: .325"
Šířka vodicí drážky: 1,5 mm
Typ uchycení lišty: Malé uchycení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodící lišty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391736210096 |
| Délka vodící lišty: | 20" (50 cm) |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
