Husqvarna vodicí lišta X-Tough RSN 20" 3/8" / 1,5mm
Kód: 5966911-72Detailní popis produktu
Lišty Husqvarna X-TOUGH RSN jsou naše nejtužší lišty s výměnným vrcholem. Speciální konstrukce, která se vyznačuje pevným ocelovým tělem, drážkou se zvýšenou tvrdostí a optimalizovaným otvorem pro mazání lišty, minimalizuje potřebu údržby, díky čemu lze dosáhnout vysoké produktivity. Pro snížení zátěže vrcholu dlouhých lišt je zatížení přesunuto na vysoce kvalitní válečkové ložisko s pomocnými kryty. Ztráta třením se tak sníží o 8-10 % v závislosti na délce lišty, což má za následek menší tření a delší životnost. Robustní a patentovaný tvar vyměnného vrcholu a upevnění vrcholu třemi nýty nabízí vysokou odolnost a činí lištu méně citlivou na hrubé zacházení. Vyměnný vrchol se dodává jako náhradní díl.
Technické parametry:
Délka lišty (v palcích): 20 palců
Délka vodící lišty: 50 cm
Rozteč řetězu: 3/8"
Šířka vodicí drážky: 1,5 mm
Typ uchycení lišty: velké uchycení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodící lišty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930125384 |
| Délka vodící lišty: | 20" (50 cm) |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
