Husqvarna Vozík 275
Kód: 5010082-01Detailní popis produktu
Robustní sklopný vozík se sklápěcí zadní stěnou pro snadné nakládání a vykládání.
Technické údaje:
Rozměry ložného prostoru: 124,5 x 82,6 x 30,5 cm
Nosnost: 225 kg
Rozměry pneumatik: 406 mm / 16 "
Základní stroj, délka: 178 cm
Základní stroj, šířka: 84 cm
Základní stroj, výška: 74 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391883159088 |
| Délka: | 178 cm |
| Nosnost: | 225 kg |
| Rozměr Zadního Kola: | 406 mm, 16 " |
| Rozměry Ložného Prostoru: | 124, 5 x 82, 6 x 30, 5 cm |
| Šířka: | 84 cm |
| Základní Stroj, Výška: | 74 cm |
| ? Objednací kód: | 5010082-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
