Husqvarna Vyžínací struna Whisper Twist 2,7 mm x 10 m
Kód: 5976691-3030 let zkušeností
Ke každé objednávce
Široký výběr
Prémiové značky a ověřený sortiment pro náročné i kutily.
Servis a instalace
Prodáváme, instalujeme a servisujeme všechny značky, které nabízíme k prodeji
Kamenné prodejny
Dvě prodejny s odborníky, širokou nabídkou a zbožím skladem.
Detailní popis produktu
Profesionální vyžínací struna s krouceným profilem, který vytváří aerodynamický tvar, a minimalizuje tak hlučnost a vibrace.
Polymerní materiály zajišťují optimální výkon.
Vhodná pro všechny strunové hlavy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žací struny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930300330 |
| Délka: | 10 m |
| Profil: | kroucená |
| Průměr: | 2,7 mm |
| ? Objednací kód: | 5976691-30 |
| ? Distribuce: | CZ |
Husqvarna je švédská značka s historií sahající až do roku 1689. Původně založená jako královská zbrojovka, se Husqvarna postupem času přetransformovala v jednoho z předních světových výrobců zahradní a lesní techniky. Dnes je synonymem pro výkonné stroje pro profesionály i náročné domácí uživatele.
S nářadím Husqvarna získáte spolehlivého partnera pro každý projekt. Ať už se chystáte na zahradu, do lesa nebo na staveniště, Husqvarna vám poskytne sílu, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
