Husqvarna Z454X ZTH žací stroj Profi
Kód: 9705764-01Detailní popis produktu
Husqvarna Z454X je výkonný profesionální žací stroj s nulovým poloměrem otáčení, navržený pro malé a střední profesionální firmy, zabývajících se údržbou zelených ploch.
Z454X poskytuje trvale vysoký výkon, rychlé a efektivní sečení při nízkých celkových nákladech na pořízení a údržbu stroje.
Je vybaven integrovanou převodovkou se sníženou hladinou hluku, digitálním LED indikátorem hladiny paliva, sklopným ochranným rámem ROPS, integrovanou parkovací brzdou a výkonným žacím ústrojím komerční kvality se šířkou záběru 137 cm, s gumovým lemem vyhazovacího otvoru.
Z454X nabízí boční výhoz posečené trávy nebo mulčování.
Odolná svařovaná konstrukce žacího ústrojí
Hluboké žací ústrojí, odolné žací nože a efektivní konstrukce pro regulaci průtoku vzduchu umožňují sekat i při vyšších rychlostech a zároveň poskytují vysokou kvalitu sečení.
Převodovka Parker HTE
Převodovka poskytuje vyšší a plynulejší výkon při současném zvýšení účinnosti paliva.
17 poloh pro nastavení výšky sečení
Přesné nastavení výšky žacího ústrojí je usnadněno nožními ovládacími prvky.
Ergonomické ovládání
Ovládací prvky zaměřené na pohodlí uživatele umožňují snadný přístup ke všemu potřebnému k ovládání sekačky.
Automatická parkovací brzda
Nový patentovaný parkovací brzdový systém se automaticky aktivuje nebo deaktivuje, když se řídící páky pohybují směrem ven nebo dovnitř.
Posuvné sedadlo
Nastavitelné při sezení; sedadlo se pohybuje dopředu a nahoru nebo dozadu a dolů.
Vysoce odolné domečky
Vysoce odolné domečky žacích nožů mají kuželíková ložiska, která lze mazat tukem pro delší životnost. Umístěné v hliníkovém pouzdře pro efektivní odvod tepla.
Perfektní vyvážení hmotnosti
Optimalizované vyvážení hmotnosti zajišťuje skvělou stabilitu i ve svažitém terénu a poskytuje spolehlivou trakci.
LED ukazatel stavu paliva
Podobně jako v automobilu LED ukazatel stavu paliva umožňuje přesně zjistit, kolik paliva zbývá, a upozorňuje na nízký stav paliva.
Vysoce odolný vyhazovací otvor
Vyhazovací otvor je vyroben z vysoce odolné pryže, aby odolal opotřebení a zabránil případnému poškození okolí.
Odnímatelný podlahový panel
Odnímatelný ocelový podlahovový panel umožňuje snadný přístup k řemenům, což zjednodušuje čištění a údržbu.
Sklopný ochranný rám ROPS
Snadno sklopný ochranný rám lze sklopit v místech bez dostatečně velkého prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S nulovým poloměrem |
|---|---|
| Hmotnost: | 392.4 kg |
| EAN: | 7392930964549 |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 792 g/kWh |
| Hmotnost: | 392,4 kg |
| Objem Palivové Nádrže: | 22,7 l |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 14 km/h |
| Šířka Záběru: | 137 cm |
| Typ Motoru: | FR Series |
| Typ Sedadla: | Professional, odpružené |
| Výkon Motoru: | 16,1 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 114 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 38 mm |
| Zdvihový Objem Válce: | 726 cm³ |
| Žací Systém: | 3,4 mm svařované |
| ? Objednací kód: | 9705764-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
