Husqvarna Zametací kartáč – R 300-series
Kód: 5870246-01Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 57.1 kg |
| EAN: | 7393089127021 |
| Délka: | 99,6 cm |
| Hmotnost: | 50,4 kg |
| Nastavení Úhlu, Levý/Pravý: | 18, 18° |
| Objem Balení: | 0, 333 m³, 11, 76 krychlových stop |
| Počet Prstenců Kartáče: | 29 |
| Průměr Kartáče: | 35 cm, 13, 78 " |
| Převodový Poměr Do Pomala: | 7:1 |
| Rozměry Balení, Dxšxv: | 1250x620x430 mm |
| Rozsah Nastavení Výšky: | 7 cm, 2, 76 " |
| Rychlost Otáčení, Ot./Min.: | 280 ot., min |
| Stupně Pro Nastavení Úhlu: | 3 |
| Šířka: | 116,5 cm |
| Šířka Záběru: | 105 cm |
| Typ Převodovky: | VF44 |
| Výrobce Převodovky: | Bonfiglioli |
| Základní Stroj, Výška: | 98, 5 cm, 38, 78 palců |
| ? Objednací kód: | 5870246-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
