Interface-Pad (tlumicí podložka) FESTOOL IP-STF-D77/6
Kód: 498818Detailní popis produktu
Perfektní přizpůsobení. Perfektní tlumení.
Při broušení nerovných nebo oblých dílů zabezpečuje perfektní výsledky tlumicí podložka. Díky pěnovému materiálu se ideálně přizpůsobí tvarům broušeného obrobku a snižuje nebezpečí probroušení hran.
Jednoduché připevnění pomocí StickFix
Odsávací otvory perfektně uzpůsobené pro brusný talíř
Perfektní přizpůsobení pro zaoblení a klenutí díky pěně o výšce 10 mm
jako tlumicí prvek mezi brusným kotoučem a talířem
Stěžejní oblasti použití
Pro broušení zaoblení a žlábků
Snižuje riziko probroušení na hranách
Automobily
Malířské/lakýrnické práce
pro LEX 3 77
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro excentrické brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 4014549172285 |
| Množství V Balení: | 2 ks |
| Průměr: | 77 mm |
| Výška: | 10 mm |
| ? Objednací kód: | 498818 |
| ? Distribuce: | CZ |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
