JIŽ BRZY: NOVÝ STANDARD MEZI ROBOTICKÝMI SEKAČKAMI

Datum uvedení nové sekačky Automower® se rychle blíží. Díky vynikajícímu výkonu, špičkovému designu a prvotřídní interakci si ji nebudete chtít nechat utéct. Brzy zveřejníme podrobnosti o tom, jak se můžete stát jedním z prvních majitelů této sekačky.

Mezitím se můžete podívat na naši nabídku automatického systému Smart Garden. Automower na chytrém náramku

Víte co se na vaší zahradě děje, když zrovna nejste doma?
Díky nové technologii IoT může vaše robotická sekačka komunikovat s dalšími zahradními zařízeními a můžete ji ovládat z telefonu, díky tomu se zahrada tak stává posledním domácím prostředím, které prochází digitalizací.

Technologie chytré domácnosti neustále mění způsob využívání našich domovů. V tuto chvíli přišla řada na zahradu, aby se zařadila mezi inteligentní, digitalizovaná domácí prostředí. Za touto novou technologií stojí společnost Husqvarna a díky aplikaci Gardena Smart System – propojující zahradní snímače se zavlažovacími systémy, termostaty a robotickými sekačkami, můžete nyní ovládat a konfigurovat všechna zahradní zařízení pomocí této aplikace pro smartphone nebo tablet.

Funkce smart gateway Automower na chytrém telefonu


Klíčovým prvkem systému je funkce smart gateway, která propojuje všechna zařízení prostřednictvím rádiového spojení. Například zahradní snímače shromažďují aktuální údaje o vlhkosti půdy, venkovní teplotě a intenzitě světla, díky nimž je snazší nejen plánovat sečení nebo zalévání trávníku, ale také přizpůsobit zalévání a sečení povětrnostním podmínkám. Propojení zavlažovacího systému se sekačkou Husqvarna Automower 450X například umožňuje zařízením interagovat a koordinovat pracovní úkoly, a zajistit tak dokonalé udržování trávníku a rostlin.

Ovládejte sekačku Automower prostřednictvím asistentů Amazon Alexa nebo Google Home
Sekačka Husqvarna Automower 450X dokáže posekat až 5 000 metrů čtverečních náročného terénu v různých povětrnostních podmínkách a nabízí řízení navigace prostřednictvím aplikace Automaker Connect. ’Další zařízení IoT, jako jsou asistenti Amazon Alexa nebo Google Home, je rovněž možné připojit k systému, což uživatelům umožňuje kdykoli upravovat plán sečení robotické sekačky a dávat jí pokyny k zastavení nebo zahájení práce.

Sektor chytré zahrady se stále rozvíjí a do budoucna jej čeká řada změn a novinek. Aplikace Gardena Smart System bude například dále rozšířena a doplněna o další hardware, jako je chytré tlakové čerpadlo a chytrá baterie, či o vylepšené funkce a praktičnost softwaru. Systém bude průběžně doplňován novým hardwarem a softwarem, aby i do budoucna nabízel nejnovější možnosti.

Automower na zahradě

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí