Křovinořez 553RS Husqvarna
Kód: 9667800-04Detailní popis produktu
Vysoce výkonný, všestranný křovinořez pro časté sečení husté trávy a plevele. Je vybaven silným, úsporným motorem X-Torq a účinným vzduchovým filtrem, který zajišťuje menší opotřebování motoru a jeho servis.
Strunová hlava, nůž na trávu a kombinovaný kryt jsou součástí balení.
553RS doporučujeme majitelům pozemků, kteří chtějí robustní, spolehlivý a snadno ovladatelný křovinořez.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Standardní dvojité nosné popruhy
OEM Strunová hlava: T45X M12
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
Standardní dvojité nosné popruhy
Standardní popruhy pro lehčí křovinořezy.
Palivová pumpička
Palivová pumpička pro snadné startování.
Tap 'n Go
Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.
Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný ochranný kryt nástroje může být použit při práci s travním kotoučem nebo se strunovou hlavou.
Konstrukce kuželového převodu
Osvědčená a spolehlivá konstrukce převodovky.
Robustní systém rukojetí
Trubka rukojeti je k nosné trubce připevněna pomocí příruby z tlakově litého materiálu pro vyšší životnost.
Odolná spojka pro náročný provoz
Odolná spojka ulehčuje práci v těžkách podmínkách při použití dlouhé vyžínací struny nebo kovových žacích kotoučů s velkým průměrem.
Samostatné startovací zařízení
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Účinný vzduchový filtr
Účinný vzduchový filtr znamená nižší náklady na údržbu a menší opotřebení motoru
Úhlový převod
Úhlový převod s vysokým kroutícím momentem a vyžínací nástroj rovnoběžně se zemí pro nejlepší sekací výkon
Ergonomická rukojeť
Komfortní design rukojeti pro pohodlné uchopení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 7333377063259 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 867 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 102 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 118 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 2,8 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,6 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 8,4 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 2,8 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 500 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 9 500 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,8 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28,05 mm |
| Převodový Poměr: | 1,4 |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 800 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 476 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 46 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 30 ° |
| Výkon Motoru: | 2,3 kW |
| Zapalovací Svíčka: | NGK CMR7H |
| Zdvihový Objem Válce: | 50,6 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9667800-04 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
