Křovinořez Husqvarna 122R
Kód: 9707324-01Detailní popis produktu
Pohodlný křovinořez se strunovou hlavou a dvojitým popruhem
Husqvarna 122R se strunovou hlavou je navržen pro usnadnění sekání trávy na velkých zahradách a nabízí pohodlné používání díky své nízké hmotnosti a motoru o objemu 22 cm3 s nízkou hlučností.
Křovinořez je vybaven systémem Smart Start®, který poskytuje hladký a rychlý start s minimální námahou.
Uživatelskou zkušenost zlepšují také intuitivní ovládání a spínač stop s automatickým návratem, který se po použití automaticky resetuje do polohy ON. 122R má rukojeť typu bullhorn a dvojitý ramenní postroj, který poskytuje pohodlnou pracovní pozici, a rovnou násadu pro lepší dosah, např. pod křovím.
V ceně
OEM Nosný popruh: Standardní dvojité nosné popruhy
OEM Strunová hlava: R25
Není v ceně
OEM Trávní kotouč
OEM Pilový kotouč
Rychlá výměna strunové hlavy
Se strunovou hlavou Rapid Replace™ můžete snadno navinout strunu bez nutnosti otevírání krytu. Při instalaci nové struny ji protáhněte strunovou hlavou a otočte knoflíkem.
Smart Start®
Speciálně navržený motor a startér pro snadné a rychlé startování s minimálním úsilím. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40 %.
Automatické vracení STOP vypínače do pohotovostní polohy
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Intuitivní ovládání
Všechny ovládací prvky jsou intuitivní a snadno se používají.
Standardní dvojité nosné popruhy
Standardní dvojitý nosný popruh pro lehčí křovinořezy poskytuje pohodlnou pracovní polohu. Hmotnost je rovnoměrně rozložena na ramena a nosný popruh je pro větší pohodlí polstrovaný.
Průhledná palivová nádrž
Průhledná palivová nádrž umožňuje snadnou kontrolu hladiny paliva.
Komfortní rukojeť
Měkké rukojeti zaručují optimální komfort.
Prodloužený dosah
Rovný hřídel pro prodloužený dosah.
Úhlový převod
Úhlová převodovka navržená pro optimální výkon. Poskytuje vysoký točivý moment a zajišťuje správný úhel, takže vyžínací hlava zůstává rovnoběžně se zemí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 7333377492776 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 1 528 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 85 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 102 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 1,66 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,59 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 4,7 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 8 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 000 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 6 850 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 7 800 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,3 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 25,4 mm |
| Převodový Poměr: | 0,68 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 4 200 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 800 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 630 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 43 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Typ Rukojeti: | Rukojeť ve tvaru "D" |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 30 ° |
| Výkon Motoru: | 6 kW |
| Zapalovací Svíčka: | Husqvarna HQT-4 672201 |
| Zdvihový Objem Válce: | 21,7 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9707324-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
