Křovinořez Husqvarna 129R
Kód: 9671933-05Detailní popis produktu
Křovinořez 129R je ideální volbou pro běžné spotřebitele i profesionální pracovníky, kteří ocení jeho vysoký výkon, jednoduché ovládání a všestranné použití.
Křovinořez se snadno startuje díky inteligentní funkci Smart Start®, intuitivnímu ovládání a automatickému vracení STOP spínače do pohotovostní polohy.
Je vybaven spolehlivým výkonným motorem o obsahu 27 ccm, který zaručuje bezproblémové používání.
129R je dodáván s kombinovaným krytem, strunovou hlavou, travním kotoučem a vyosenými řídítky pro pohodlné vyžínání.
Obsah balení:
OEM Trávní kotouč: Travní kotouč Grass 255-4
OEM Nosný popruh: Standardní dvojité nosné popruhy
OEM Strunová hlava: T25 (L)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 7392930638976 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 94 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 114 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 4,61 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4,23 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 5,4 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 5,4 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 1,1 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 000 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 7 200 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8 000 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,34 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 25,4 mm |
| Převodový Poměr: | 0,68 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 4 200 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 800 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 495 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 43 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Typ Rukojeti: | Řídítka |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 30 ° |
| Výkon Motoru: | 0,85 kW |
| Zapalovací Svíčka: | NGK CMR6A |
| Zdvihový Objem Válce: | 27,6 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9671933-05 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
