Křovinořez Husqvarna 525 RX Mark II
Kód: 9704466-01Detailní popis produktu
Husqvarna 525RX Mark II je výkonný, robustní, a přesto lehký a dobře vyvážený benzínový křovinořez s motorem o objemu 25 ccm pro profesionální a časté použití.
Je vybaven velkou palivovou nádrží pro delší dobu provozu.
Velká šířka řezu umožňuje vysokou produktivitu.
Výrobek lze snadno připojit ke službě Husqvarna FleetServices pomocí propojovacího zařízení dostupného jako příslušenství.
V ceně:
OEM Trávní kotouč: Travní kotouč Grass 255-4
OEM Nosný popruh: Balance 35
OEM Strunová hlava: T35 M10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 7392930328198 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 483 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 1 141 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 94 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 2,8 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 7,2 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 5,5 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 5,5 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 1,2 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 000 ot./min |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8 200 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8 500 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,65 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 24 mm |
| Převodový Poměr: | 13 |
| Rychlost Pro Sepnutí Spojky (±120): | 4 000 ot./min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 3 000 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 600 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 45 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 30 ° |
| Výkon Motoru: | 1 kW |
| Zapalovací Svíčka: | Husqvarna HQT-2 |
| Zdvihový Objem Válce: | 25,4 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9704466-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
