Křovinořez Husqvarna 543RS
Kód: 9667799-01Detailní popis produktu
Výkonný, univerzální stroj pro časté sekání hrubé trávy a plevele.
543RS je ideální stroj pro vlastníky pozemků, kteří požadují robustní, spolehlivý a snadno použitelný křovinořez.
Je vybaven výkonným, úsporným motorem X-Torq a účinným vzduchovým filtrem, který snižuje opotřebení motoru a potřebu servisu.
Strunová hlava, kotouč na trávu a kombi kryt jsou součástí dodávky.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 275-4
OEM Nosný popruh: Standardní dvojité nosné popruhy
OEM Strunová hlava: T35 M12
Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínací hlavy nabízí všestranné použití s nožem na trávu nebo se strunovou hlavou, aby vyhovoval různým typům úkolů.
Konstrukce kuželového převodu
Osvědčená a spolehlivá konstrukce převodovky.
Robustní systém rukojetí
Trubka rukojeti je k nosné trubce připevněna pomocí příruby z tlakově litého materiálu pro vyšší životnost.
Odolná spojka pro náročný provoz
Odolná spojka ulehčuje práci v těžkých podmínkách při použití dlouhé vyžínací struny nebo kovových žacích kotoučů s velkým průměrem.
Samostatné startovací zařízení
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Úhlový převod
Úhlová převodovka navržená pro optimální výkon. Poskytuje vysoký točivý moment a zajišťuje správný úhel, takže vyžínací hlava zůstává rovnoběžně se zemí.
Ergonomická rukojeť
Komfortní design rukojeti pro pohodlné uchopení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 7391883709764 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 95 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 118 dB(A) |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 7,4 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 7,4 kg |
| Kroutící Moment, Max.: | 1,96 Nm |
| Kroutící Moment, Max. Při: | 6 000 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 9 000 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,75 l |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28,05 mm |
| Převodový Poměr: | 1,4 |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 3 000 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 424 g/kWh |
| Šířka Záběru: | 46 cm |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 30 ° |
| Výkon Motoru: | 1,39 kW |
| Zapalovací Svíčka: | NGK CMR7H |
| Zdvihový Objem Válce: | 40,1 cm³ |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť: | 3,5 m/s² |
| Hladina Vibrací Pravá Rukojeť: | 3 m/s² |
| ? Objednací kód: | 9667799-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
