Křovinořez Husqvarna 545 RxT Autotune
Kód: 9671767-06Detailní popis produktu
Husqvarna 545RXT je křovinořez pro profesionální používání při sečení nebo ořezávání dlouhých úseků silné trávy nebo jiné vegetace.
Kombinace silného motoru, výkonu a pracovního komfortu zaručuje vysokou produktivitu a nízkou zátěž při práci.
Zjednodušený postup startování: prostě zmáčkněte pomocnou pumpičku, stlačte tlačítko START a zatáhněte za startovací šňůru.
Výkonný motor s technologií X-Torq® nabízí velmi nízkou spotřebu paliva a snížení emisí, zatímco systém pro automatické nastavení motoru AutoTune™ zajišťuje špičkový výkon s přihlédnutím na kvalitu paliva, klima nebo nadmořskou výšku.
Popruh XT, nastavitelné rukojeti a účinné tlumení vibrací pomáhají zajistit maximální produktivitu a pracovní komfort i při dlouhotrvající a náročné práci.
Obsah balení:
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Balance XT2
OEM Pilový kotouč: --
OEM Strunová hlava: T45X M12
Snadnější startování
Snadné jako 1, 2, 3:
1. Zmáčkněte pomocnou pumpičku
2. Stiskněte tlačítko Start
3. Zatáhněte za startovací šňůru a dejte se do práce!
AutoTune
Vždy optimální seřízení motoru - bez seřizování karburátoru kvůli změnám kvality paliva, klimatu nebo nadmořské výšky.
Optimalizovaný hřídel a převody
Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
Nastavitelná řídítka
Seřiditelná a ergonomicky navržená řídítka pro maximální komfort
Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalování
Tap 'n Go
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Automatické vracení STOP vypínače do pohotovostní polohy
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Jednoduchá výměna žacího nástroje
Magnetický držák blokovacího trnu ulehčuje výměnu žacího nástroje.
Vysoký, odsazený sloupek
Vysoký sloupek řídítek umožňuje volný pohyb nohou při práci na svazích.
LowVib®
Antivibrační tlumiče efektivně tlumí vibrace, šetří paže a ruce obsluhy.
Dlouhá nosná trubka
Dlouhá nosná trubka umožňuje delší dosah, usnadňuje vyžínání trávy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 7333377878068 |
| Délka Nosné Trubky: | 1465 mm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 856 g/kWh |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 117 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 3,3 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,5 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 8,7 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8800 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 9000 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 1 l |
| Oem Nosný Popruh: | Balance XT2 |
| Oem Strunová Hlava: | T45X M12 |
| Oem Trávní Kotouč: | Multi 300-3 |
| Průměr Trubky Hřídele: | 32 mm |
| Převodový Poměr: | 1.4 |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2700 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 450 g/kWh |
| Typ Maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Výkon Motoru: | 2,2 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 45.7 cm³ |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 100 dB(A) |
| ? Objednací kód: | 9671767-06 |
| ? Distribuce: | CZ |
Husqvarna je švédská značka s historií sahající až do roku 1689. Původně založená jako královská zbrojovka, se Husqvarna postupem času přetransformovala v jednoho z předních světových výrobců zahradní a lesní techniky. Dnes je synonymem pro výkonné stroje pro profesionály i náročné domácí uživatele.
S nářadím Husqvarna získáte spolehlivého partnera pro každý projekt. Ať už se chystáte na zahradu, do lesa nebo na staveniště, Husqvarna vám poskytne sílu, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
