Laminovaná vodicí lišta X-PRECISION 5" 1/4" mini 1,1mm Husqvarna
Kód: 5369118-32Detailní popis produktu
Laminovaná lišta 1/4” mini PIXEL 1,1 mm
Vodicí lišta vyvinutá speciálně pro prořezávání pomocí prořezávací pily Husqvarna Aspire™.
Malá šířka vodicí drážky, nízká hmotnost a úzký poloměr vrcholu umožňují vynikající přesnost a hladké řezy. Ideální kombinace s řetězem Husqvarna X-PRECISION™ SP11G, s profilem řezacího zubu "Semi-Chisel" (kulatý), ¼” mini 1,1 mm.
Vhodné pro model
Vyvětvovací pily
Aspire™ PE5-P4A bez akumulátoru a nabíječky
Aspire™ PE5-P4A s akumulátorem a nabíječkou
Akumulátorové prořezávací pily
Aspire™ P5-P4A bez akumulátoru a nabíječky
Prořezávací pily
Aspire™ P5-P4A s akumulátorem a nabíječkou
Řetězy
Řetěz X-PRECISION™ SP11G / 1/4” mini / 1,1 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodící lišty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377081857 |
| Délka vodící lišty: | 5" (15,2 cm) |
| Montážní uchycení lišty: | HMM |
| Rozteč řetězu: | 1/4" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ vodící Lišty: | Laminovaná |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
