Modul Husqvarna EPOS pro sekačky NERA 305E/310E/405XE/410XE
Kód: 9707595-01Detailní popis produktu
Vychutnejte si flexibilitu instalace systému Automower® bez ohraničujícího vodiče, se kterým vám už nebude hrozit poškození vodiče.
Díky doplňkovému modulu EPOS™ a zadáním přesných virtuálních hranic v aplikaci Automower® Connect si můžete údržbu trávníku zcela přizpůsobit vlastním potřebám.
Můžete tak snadno vytvářet dočasné zakázané zóny nebo pracovní oblasti s přizpůsobeným nastavením.
Kompatibilní se sekačkami Automower® 305E NERA, Automower® 310E NERA, Automower® 405XE NERA a Automower® 410XE NERA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k robotickým sekačkám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.353 kg |
| EAN: | 7333377614956 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 0,353 kg |
| Rozměry Výrobku, Výška: | 6 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| ? Objednací kód: | 9707595-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
