Motorová sekačka Husqvarna LC247S
Kód: 9705412-01Detailní popis produktu
Husqvarna LC 247S je výkonná benzínová sekačka na trávu s vlastním pohonem. Je osazena výkonným motorem Husqvarna s automatickým sytičem a vybavena lehkým žacím ústrojím z kompozitního materiálu s šířkou záběru 47 cm, sklopnou rukojetí pro pohodlnou obsluhu a skladování, snadným nastavením výšky sečení a intuitivním ovládáním.
S touto sekačkou na trávu bude pro vás údržba trávníku opravdovým potěšením.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Jednoduché nastavení výšky rukojeti
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Snadné uchopení pro zvedání vpředu
Snadné uchopení při přenášení do skladu, automobilu nebo nošení po schodech.
Snadné nastavení výšky sečení
Dobře vyvážená rukojeť umožňuje mimořádně snadné a pohodlné nastavení výšky sečení.
Jednoduché složení rukojeti
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 29.5 kg |
| EAN: | 7392930759404 |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 922,38 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 84 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Hmotnost: | 29,5 kg |
| Chlazení Motoru: | Vzduchem |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Kompozit |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 55 l |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | Zadní |
| Přednastavené Otáčky: | 2900 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 170 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 210 mm |
| Rozvor: | 67 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 4 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 0 km/h |
| Systém Pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Mazání Motoru: | Rozstřikem |
| Typ Motoru: | HS 139A |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 2,7 m/s² |
| Výkon Motoru: | 2,2 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Zdvihový Objem Válce: | 139 cm³ |
| Značka Motoru: | Husqvarna |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9705412-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
