Motorová sekačka Husqvarna LC353V
Kód: 9705416-01Detailní popis produktu
Efektivní sekačka na trávu s vlastním pohonem pro velké zahrady
Výkonná sekačka na trávu se sběrným košem pro efektivní sečení větších zahrad.
Model LC 353V má vlastní pohon a rychlost jízdy lze nastavit podle stavu trávníku.
Startování s automatickým sytičem, centrální nastavení výšky sečení a snadno dostupné ovládací prvky zajišťují jednoduché používání.
Výrobek je vybaven motorem Husqvarna s nízkou spotřebou paliva a kompozitním žacím ústrojím o šířce 53 cm.
Není v ceně
Sada BioClip®
Mulčovací ucpávka BioClip®
Variabilní rychlost pojezdu
Rychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Jednoduché nastavení výšky rukojeti
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Snadné uchopení pro zvedání vpředu
Zvedací rukojeť se snadným úchopem usnadňuje zvedání výrobku v úložných prostorech, v autě nebo při přenášení po schodech.
Snadné nastavení výšky sečení
Díky dobře vyvážené rukojeti pro ovládání jednou rukou je nastavení výšky sečení snadné a pohodlné.
Jednoduché složení rukojeti
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 7392930759442 |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 922,38 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 87 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 dB(A) |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Chlazení Motoru: | Vzduchem |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Kompozit |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 60 l |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | Zadní |
| Přednastavené Otáčky: | 2900 ot./min |
| Příslušenství V Ceně: | Sada Bioclip® |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 190 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 230 mm |
| Rozvor: | 72 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 5 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 2,8 km/h |
| Systém Pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Šířka Záběru: | 53 cm |
| Typ Mazání Motoru: | Rozstřikem |
| Typ Motoru: | HS 166A |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 3,9 m/s² |
| Výkon Motoru: | 2,75 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Zdvihový Objem Válce: | 166 cm³ |
| Značka Motoru: | Husqvarna |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9705416-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
