Nabíječka baterií Husqvarna QC330
Kód: 9705222-01Související produkty
Detailní popis produktu
Nabíječky baterií Husqvarna pro Li-ion baterie zaručují rychlé a bezproblémové nabíjení.Systém chlazení a 2-LED indikátor nabití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TECHNIKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 7392930682085 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50-60 Hz |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Napětí: | 200-240 V |
| ? Objednací kód: | 9705222-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
